nasze książki

Stonoga Jadzia i przyjaciele

Pomysł napisania tej książki zrodził się podczas spotkań autorskich, w których od kilku lat uczestniczy stonoga Jadzia. W dwóch opowiadaniach zawartych w książeczce, Jadzia i jej przyjaciele uczą się właściwych zachowań w grupie, nawiązywania przyjaźni i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
W książce zastosowano różne techniki ilustracji: szycie, malowanie i fotografię.
22 strony, papier kredowy, okładka miękka.

Stonoga Jadzia wśród przyjaciół

To kolorowanka prezentująca bohaterów książki „Stonoga Jadzia i przyjaciele”. Oprócz rysunków do pokolorowania na pierwszej stronie został zamieszczony wiersz o szanowaniu książek, a na dwóch ostatnich stronach zabawa: „znajdź różnice”.
8 stron, papier offsetowy; Książeczka daje się rozłożyć tworząc dwustronnie zadrukowany arkusz.

Ja Peru(ś), czyli pamiętnik fajowego psa

W mroźny, styczniowy dzień pewien chłopiec usłyszał popiskiwanie dochodzące z pudełka. W środku, na kawałku starej szmaty leżał maleńki szczeniaczek. Kamil zabrał psiaka do domu i karmił go tak długo butelką aż kundelek nauczył się sam jeść. I właśnie ta historia stała się inspiracją do napisania książki pt. „Ja Peru(ś), czyli pamiętnik fajowego psa”. Świat opisany w książce został ukazany oczymi psa.
56 stron (w tym foto album), papier kreda silk, okładka miękka.

Tomik pierwszy różnych wierszy

Chcesz wiedzieć dlaczego słoń nie ma humoru? Gdzie się podziały kropki muchomora? Jakiego daniela spotkał Daniel …? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszej nowej książce pt. „Tomik pierwszy różnych wierszy”.
32 strony, papier kredowy, okładka miękka.

Siedem d(r)eszczowych dni​

To książka opisująca przygody trójki przyjaciół. Zuzę, Szperacza i Kudłacza w ciągu zaledwie jednego tygodnia spotyka mnóstwo niecodziennych, często zabawnych zdarzeń. A wszystko za sprawką niezwykłych babcinych perfum.
128 stron, papier Amber Graphic, okładka miękka.

Kasia, Daniel i Szczęściarz na tropie

To druga książeczka z serii „Posłuchaj, poznaj, zgadnij…”, opisująca przygody rodzeństwa, przeplatane wierszami dostosowanymi do zmieniających się pór roku. Każda strona książeczki została ozdobiona ręcznie wykonaną ilustracją.
24 strony, papier kredowy, okładka miękka.

Pozycja obecnie niedostępna

Przewiń do góry