Nasze książki

Przygody Stonogi Jadzi

Jadzia uwielbia Pluszakowy Pokoik. Każdy dzień w gronie przyjaciół, przynosi coś nowego. Wesoła gromadka lubi też spędzać czas na świeżym powietrzu. Tyle ciekawych rzeczy dzieje się dookoła! Kropeczek dowiaduje się od Jadzi, czym woda w kałuży różni się od wody w wannie. W pewien sobotni poranek, przyjaciele wspólnymi siłami pomagają myszce, uwolnić się spod ciężkiego kamienia.
W książce zastosowano różne techniki ilustracji: szycie, rysunek i fotografię.
22 strony, papier kredowy, okładka miękka.
J
Przygody Stonogi Jadzi
Stonoga jadzia i przyjaciele
Stonoga jadzia i przyjaciele

Stonoga Jadzia i przyjaciele

Pomysł napisania tej książki zrodził się podczas spotkań autorskich, w których od kilku lat uczestniczy stonoga Jadzia. W dwóch opowiadaniach zawartych w książeczce, Jadzia i jej przyjaciele uczą się właściwych zachowań w grupie, nawiązywania przyjaźni i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
W książce zastosowano różne techniki ilustracji: szycie, malowanie i fotografię.
22 strony, papier kredowy, okładka miękka.

Stonoga Jadzia wśród przyjaciół

To kolorowanka prezentująca bohaterów książki „Stonoga Jadzia i przyjaciele”. Oprócz rysunków do pokolorowania na pierwszej stronie został zamieszczony wiersz o szanowaniu książek, a na dwóch ostatnich stronach zabawa: „znajdź różnice”.
8 stron, papier offsetowy; Książeczka daje się rozłożyć tworząc dwustronnie zadrukowany arkusz.
Stonoga Jadzia
Stonoga Jadzia
Ja Peruś
Ja Peruś

Ja Peru(ś), czyli pamiętnik fajowego psa

W mroźny, styczniowy dzień pewien chłopiec usłyszał popiskiwanie dochodzące z pudełka. W środku, na kawałku starej szmaty leżał maleńki szczeniaczek. Kamil zabrał psiaka do domu i karmił go tak długo butelką aż kundelek nauczył się sam jeść. I właśnie ta historia stała się inspiracją do napisania książki pt. „Ja Peru(ś), czyli pamiętnik fajowego psa”. Świat opisany w książce został ukazany oczymi psa.
56 stron (w tym foto album), papier kreda silk, okładka miękka.

Tomik pierwszy różnych wierszy

Chcesz wiedzieć dlaczego słoń nie ma humoru? Gdzie się podziały kropki muchomora? Jakiego daniela spotkał Daniel …? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszej nowej książce pt. „Tomik pierwszy różnych wierszy”.
32 strony, papier kredowy, okładka miękka.
Tomik pierwszy różnych wierszy
Tomik pierwszy różnych wierszy
Siedem Dreszczowych dni
Siedem Dreszczowych dni

Siedem d(r)eszczowych dni​

To książka opisująca przygody trójki przyjaciół. Zuzę, Szperacza i Kudłacza w ciągu zaledwie jednego tygodnia spotyka mnóstwo niecodziennych, często zabawnych zdarzeń. A wszystko za sprawką niezwykłych babcinych perfum.
128 stron, papier Amber Graphic, okładka miękka.

Kasia, Daniel i Szczęściarz na tropie

To druga książeczka z serii „Posłuchaj, poznaj, zgadnij…”, opisująca przygody rodzeństwa, przeplatane wierszami dostosowanymi do zmieniających się pór roku. Każda strona książeczki została ozdobiona ręcznie wykonaną ilustracją.
24 strony, papier kredowy, okładka miękka.

Pozycja obecnie niedostępna

Kasia, Daniel i Szczęściaż na tropie
Kasia, Daniel i Szczęściaż na tropie
Bamon agencja wydawniczo-autorska
A może spotkanie autorskie dla dzieci? Nic prostszego! Wystarczy zadzwonić lub napisać!
Jako Agencja Wydawniczo-Autorska Bamon od 2015 roku organizujemy i przeprowadzamy spotkania autorskie w przedszkolach, szkołach podstawowych, bibliotekach i innych placówkach oświatowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do literatury, umożliwiamy dzieciom bezpośredni kontakt z nami, jako autorkami książek dla dzieci, takich jak: „Stonoga Jadzia i przyjaciele” , „Stonoga Jadzia wśród przyjaciół”, „Przygody stonogi Jadzi”, „Ja, Peru(ś), czyli pamiętnik fajowego psa”, „Tomik pierwszy różnych wierszy”, Siedem d(r)eszczowych dni”, „Kasia i Daniel na tropie”, „Kasia, Daniel i Szczęściarz na tropie”.

Nie ma na co czekać! Możemy razem zorganizować spotkanie autorskie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.